Informace - TJ Sokol Kerhartice

T.J. Sokol Kerhartice
Přejít na obsah

Informace

Rezervace sportovišť
Na této stránce si můžete rezervovat venkovní sportoviště T.J.Sokol Kerhartice. Mimo rezervaci je možné zapůjčení sportovišť přímo v hospodě U Kačera po vyplnění Vašich kontaktních údajů a akceptace provozního řádu - v případě potřeby rezervace lze jednorázově využít i možnost objednání (viz. bod níže "Rezervace bez permanentky"). Rezervace tělocvičny je možná jen po individuální dohodě, základní cena hodiny je pak 350,- Kč.

PERMANENTKY:
Jako povinný údaj rezervace je kód peramanentky. Tu získáte takto:
a) jako člen T.J.Sokol Kerhartice starší 18-ti let odešlete svůj požadavek na vystavení permanentky na mail sokol.kerhartice@seznam.cz. Vystavení této permanentky je zdarma, ale podmíněna ověřením členství v T.J.. Pro ověření členství je třeba zaslat plné jméno, adresu bydliště, mail a číslo telefonu. Pokud jako člen umožníte vstup nečlenovi, je třeba od něho vybrat poměrnou část z hodinové ceny 150,- Kč. Porušením této povinnosti se vystavujete hrozbě odebrání permanentky zdarma. Vycházíme ze solidárního principu, kdy věříme našim členům, nicméně bude prováděna namátková kontrola. Nevybíráním poplatků poškozujete sebe a v případě neúměrných nákladů může dojít ke zvýšení členských příspěvků. Neokrádejte tedy sami sebe!
b) platící zájemce si může zakoupit permanentku na 12 hodin za 1 500,- Kč (10x 150,- Kč / hod + 2 hod. zdarma) přímo v hospodě U Kačera. Na místě obdrží ověřovací kód proti zadání plného jména, adresy bydliště, mailu a čísla telefonu. Případně je možné zaplatit bezhotovostně na účet T.J.Sokol Kerhartice vedený u České spořitelny a.s. číslo: 330996437/0300 (POZOR, ZMĚNA!), do textu pro příjemce pak uvést mailovou adresu, ze které budou zaslány výše uvedené údaje a na kterou následně bude zaslán kód permanentky.
c) jednorázový vstup - platící zájemce si zarezervuje hodinu pomocí veřejné pernamentky, kterou obdrží (zpravidla okamžitě až do hodiny) po odeslání zprávy na e-mail rezervace@kerhartice.com, případně na tel. čísle 737 405 504 (M. Hanik) Platbu za hřiště uhradí při půjčování klíče v Hospodě u Kačera před nástupem na rezervovanou hodinu.
Automatická odpověď může skončit ve SPAMu, proto prosím zkontrolujte i tuto přihrádku ve schránce :)
d) sponzoři T.J. Sokol Kerhartice v rámci smlouvy o reklamě, případně poskytnutí daru obdrží permanentku zdarma.

REZERVACE:
Po výběru sportoviště se Vám objeví tabulka s rozpisem hodin. Klikněte na vybranou buňku představující sportoviště v datumu, řádku a sloupci - otevře se rezervační formulář. Vyplňte rezervační údaje a klikněte na tlačítko přihlásit. Obdržíte e-mail s potvrzením a odkazem na zrušení rezervace.
Klíče je možno vyzvednout v otevíracích hodinách v Hospodě u Kačera (po-zavírací den, út-so od 14.00, neděle od 11.00 hod.). Mimo otvírací hodiny je třeba den předem domluvit na tel. č. 776 583 232 (J. Kačer), 605 961 332 (L. Horníčková) nebo 605 250 046 (D. Rössler).

REZERVACE BEZ PERNAMENTKY:
Rezervace bez permanentky slouží k jednorázovému objednání, které provede administrátor za Vás. Stačí zaslat Vaše údaje (Jméno, příjmení, adresu, mail a kontaktní telefon) na mail: webmaster@kerhartice.com. Váš požadavek bude potvrzen a úhradu provedete přímo v hospodě U Kačera. Pokud někdo opakovaně objedná a nevyužije (nezaplatí) nebude moci tuto službu dále využít.

Provozní řády

Návštěvní řád
23.5.2012; 125 KB; formát PDF

Provozní řád hřiště s umělou trávou a beachvolejbalového hřiště
23.5.2012; 209 KB; formát PDF

Provozní řád antukového kurtu
23.5.2012; 208 KB; formát PDF

Provozní řád sokolovny
23.5.2012; 272 KB; formát PDF
Město Ústí nad Orlicí
podporuje naši činnost.
Město Ústí nad Orlicí
Projekt opravy sokolovny je podporován z dotací
podporuje naši činnost
Návrat na obsah